خرید و فروش ضایعات فولادی

تامین ضایعات و بازیافت
اعضای مؤسس فولاد ارس با سابقه چندین ساله و فعالیت درخشان در زمینه تأمین و بازیافت آهن قراضه و چدن فعالیت خود را از سال 85 با کارخانجات فولاد کشور اعم از فولاد خوزستان، اصفهان، مجتمع فولاد بناب، همدان، فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد سپهر سبلان، فولاد هفت تپه پارس، آغاز نموده و در همین راستا میتوان به واردات قراضه از کشورهای همجوار شمالی( گرجستان، ارمنستان و آذربایجان) و صادرات ضایعات به کشور پاکستان در سالهای گذشته اشاره نمود. این شرکت با فروش بیش از 500 هزار تن آهن قراضه در سال به عنوان بزرگترین تأمین کننده ضایعات آهن قراضه در شمال غرب کشور محسوب می شود .

این شرکت با داشتن تجهیزات و ماشین آلات تخصصی در سایت های موجود در منطقه آزاد تجاری-صنعتی ارس و مراکز استان های بزرگ و صنعتی توانسته است نقش به سزایی در بازیافت و تامین ضایعات آهنی داشته باشد.
امروزه به موازات رشد پر شتاب صنعت، دانش و تکنولوژی، تأمین ضایعات آهن نیز دچار تغییرات اساسی گردیده است. به نحوی که مجموعه فولاد ارس با داشتن امکانات زیر بنایی ایده آل و استراتژی حفظ موجودیت در بازار با سازماندهی کارشناسان مجرب بازاریاب و حرکت واحد با تحلیل زمانی و تحقیقات میدانی حضوری مستمر در عرصه بازارسازی و بازاریابی و حفظ و تعامل با مشتری را دارد .
این شرکت به منظور تکمیل زنجیره فعالیت خود در تأمین نیازهای بازار مصرف با برنامه ریزی و تکیه بر تجربه کاری کارشناسان خود، قیمتها را بر اساس آنالیز آماری ، شناخت رقبای تجاری، رصد بازار، تحلیل دقیق، اعلام مینماید. ما امیدواریم با شناسایی کارخانجات فعال و سعی در ایجاد تیم کارشناسی فروش عمده ضایعات آهن در حفظ امنیت سرمایه مشتری و دفاع از حقوق آنان گامی بلند برداریم.
ما مصمم هستیم جهت برقراری عدالت پرداختهای شرکت بر اساس تجزیه سنی پرداخت گردد. یعنی کلیه حساب کتاب مشتریان نسبت به تاریخ، تجزیه و تحلیل و زمان سنجی می شوند . امید است در این بازار هدف چرخه تجاری فولاد زمینه های همکاری هر چه بیشتر فراهم گردد .